Hakkımızda

Hakkımızda

 

Hijyenik bir ortamda, güler yüzlü ve alanında uzman kadrosuyla hizmet veren merkezimiz müşteri odaklıdır. O yüzden bir güzellik salonunda ihtiyaç duyulan çeşitlilikte hizmet sunar.

 

New Glow Luxury Beauty olarak alanında en iyi hizmeti sunmaya çalışan işletmemiz, teknolojik gelişmeleri de takip ederek en iyi ekipmanları kullanmaya gayret eder.

 

İşinde profesyonel olan estetisyenlerimiz makyajdan epilasyona, cilt bakımından vücut bakımına kadar kişiye özgü hizmet verir. Salonumuza geldiğinizde saç kesim işlemi yapıyoruz. Hasar görmüş, yıpranmış saçların pürüzsüz olması için keratin bakımı uyguluyoruz. Saç rengini değiştirmek isteyen müşterilerimiz için sombre uygulamasıyla doğal tonlar elde ederek 4 ton daha açıyoruz. Aynı zamanda tırnak bakımı yaparak yıpranmış tırnaklara canlılık katıyoruz. Tırnak tasarımıyla dikkat çekici bir hale getiriyoruz.

 

Tasarım sadece tırnaklarla da sınırlı kalmıyor. Son yıllarda yüze yapılan tasarımlar da oldukça dikkat çekiyor. Biz de merkezimizde kaş tasarımı, kirpik tasarımı, dudak renklendirme uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin en özel gününde de yanında oluyoruz. Gelin makyajı uzmanımız düğün hazırlığı konusunda yardımcı oluyor.Geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz.

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014